Opinie

Dodaj komentarz

Marta i Bartek Chrobak:
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie bajkowej podróży poślubnej w Indonezji. Plan podróży pozwolił nam na odwiedzenie wielu ciekawych miejsc jak również błogi relaks :) Udało nam się zobaczyć ten piękny i ciekawy kraj zarówno "od kuchni" jak i z perspektywy katalogów z biur podróży. Przywieźliśmy ze sobą mnóstwo niezapomnianych wspomnień oraz przepięknych zdjęć. Przygotowanie wyjazdu i wszystkie wskazówki były bez zarzutów. Spędziliśmy najpiękniejsze wakacje i szczerze polecamy usługi Make Break!
Monika Grycz:
Bardzo dziekuje za przygotowanie planu zwiedzania Nowego Yorku.Material bardzo szczegolowy a zarazem rzeczowy i konkretny.Super przydatny i niezwykle pomocny przy organizacji samodzielnego wyjazdu.Skorzystalam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam :)
Natalia i Karol Miklewicz:
Nie sposób opisać w kilku krótkich zdaniach jak profesjonalnym i fenomenalnym organizatorem planów podróży jest MAKE BRAKE. To pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z ich usług, ale na pewno nie ostatni :) Powierzyliśmy im nie łatwe zadanie przygotowania naszej podróży poślubnej, od której większość z nas oczekuje niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Dzięki nim takie właśnie pozostaną w naszej pamięci na długie lata. Plan podróży był pełnym odzwierciedleniem naszych potrzeb a co więcej oczekiwań. Wszystko było dopięte na tak zwany ostatni guzik, nie wymagało od nas żadnej pracy, przez co w pełni mogliśmy korzystać i cieszyć się zapewnionymi atrakcjami. Uważamy, że jest to wspaniała alternatywa dla tych, którzy nie mają czasu bądź chęci spędzać długich godzin w internecie na wyszukiwaniu informacji, a nie koniecznie chcą być uwiązani sztywnym programem z typowego biura turystycznego. Elastyczność to główna zaleta MAKE BRAKE – bo kto z nas jest w stanie przewidzieć, że w tym miejscu będziemy chcieli spędzić tyle samo czasu co w innym. Z nimi nie ma takich obaw, jeśli masz ochotę tak jak my dłużej pobyć na polach ryżowych a krócej w świątyniach to jest to możliwe. Dopełnieniem wszystkich plusów jest właścicielka, która otoczyła nas swoją opieką nie tylko podczas planowania, ale również wykazała się ogromnym zainteresowaniem w trakcie podróży. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że nasz miesiąc miodowy był uszyty na miarę naszych marzeń. Z całego serca jeszcze raz dziękujemy i każdemu polecamy! :) :) :)
Joanna Pająk:
Dziękujemy za zorganizowanie naszej wycieczki. Wszystko było klarowne, ale i elastyczne, że mogliśmy w każdej chwili zmienić plan według uznania o czym nie ma mowy w biurach podróży. Do tego pomoc podczas rezerwowania przez nas biletów oraz w trakcie podróży. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Malgorzata Runowska:
Wyprawa była dla mnie wielkim wyzwaniem . Dzięki profesjonalnej pomocy Make break wszystko wyszło idealnie😀😀
Elżbieta Zalewska:
Zazwyczaj po powrocie z urlopu, kiedy ktoś zadawał pytanie "jacy są tam ludzie" "jak tam się mieszka" "jakie zwyczaje" miałam problem żeby udzielić wiarygodnej i prawdziwej informacji. Standardowa oferta biur podróży przestała być dla mnie atrakcyjna. Po wyjeździe z Make Break mogę powiedzieć - dużo wiem o kraju w którym byłam, poznałam ludzi z którymi wspólnie jadaliśmy narodowe potrawy, czułam się bezpiecznie bo w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie. Dodam jeszcze, że nasza podróż nie należała do najłatwiejszych Dubaj - Jawa - Bali - Gili Trawangan - Komodo z dziećmi :-). To nie koniec mojej przygody z Make Break - Dziękujemy za wspaniały urlop
Janina Grączewska:
Janina I Edyta : To była nasza podróż życia - na antypody - kobiety z dzieckiem do Australii i Nowej Zelandii. I była to najpiękniejsza i najwspanialsza podroż i w dużej mierze dzięki Make Break. Nie miałyśmy konkretnego planu jak to zrealizować, zwłaszcza w Nowej Zelandii, żeby jak najwięcej zwiedzić i trafić do najciekawszych miejsc, przy określonych możliwościach finansowych i czasowych. Bez Make Break byłoby to bardzo trudne i nierealne. Hotele uwzględniały potrzeby dziecka, miejsca noclegów były dopasowane tak, by w zaplanowanej trasie zobaczyć jak najwięcej i dotrzeć do najciekawszych miejsc. Z żadnym biurem podróży nie byłoby to możliwe. Ponadto, największym atutem w tej współpracy było to, ze w trakcie podróży otrzymywałyśmy zapytania w trosce o jakość naszej podróży , zatem czułyśmy się zupełnie bezpieczne i spokojne. Naszym zdaniem , jest to bardzo dobre rozwiązanie indywidualnej podróży z Make Break , które „stało na straży” naszej pięknej podróży na antypody.
Ewelina Klimek:
To już trzeci raz gdy skorzystałam z usług MAKE BREAK i trzeci raz stwierdzam, że nie mogłam trafić lepiej! W 2 tygodnie udało mi się odwiedzić 2 państwa - Tajlandię i Kambodżę. Ta podróż różniła się od poprzednich, gdyż wybrałam się w nią SAMA!!! Wywoływało to wielkie zdziwienie zarówno wśród innych turystów jak i miejscowych. Na każdym kroku słyszałam jedno pytanie: Nie bałaś się jechać tak daleko sama??? Nie bałam się! A wiecie dlaczego? Byłam świetnie przygotowana i miałam wszystko dokładnie zorganizowane przez MAKE BREAK! Dzięki MAKE BREAK podróżowanie jest dziecinne proste, a każdy wyjazd jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń! Gorąco polecam!!! :)
Mariusz Maliszewski:
Zrezygnowaliśmy z "wegetowania " w tzw dobrym hotelu przez 2 tygodnie i pierwszy raz wybraliśmy się na egzotyczne wakacje w formie wyprawy do Tajlandii i Kambodży. Na szczęście do organizacji wyjazdu włączyła się Make Break. Z uwagi na brak doświadczenia podróżniczego i fakt, że w ekipie była 3 dzieci byliśmy bardzo wymagającym i kapryśnym klientem. Mimo to, dzięki pełnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu powstał ambitny plan podróży. Program został zaopatrzony również w "Mini przewodnik" opisujący najważniejsze atrakcje miejsce, które wybraliśmy do odwiedzenia. Myślę, że samodzielnie ciężko byłoby mi go stworzyć, a na pewno zajęłoby niewyobrażalną ilość czasu. Równie ważny dla nas był fakt, że w trakcie podróży mogliśmy liczyć na wirtualną opiekę i pomoc Pani Elwiry w modyfikowaniu programu w związku z niesprzyjającymi okolicznościami przyrody. Serdecznie polecam. Pieniądze zainwestowane w Make Break w trakcie podróży zwrócą się wielokrotnie. Przy kolejnym wyjeździe wiem , gdzie zwrócę się po pomoc :)
Sylwia Grzegorczyk:
Serdecznie polecam, perfekcja i profesjonalizm 😀
Ewelina Klimek:
Serdeczne podziękowania dla MAKE BREAK za zorganizowanie najwspanialszych wakacji w życiu!!! Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie, cenne wskazówki i dopasowanie programu wyjazdu do naszych zainteresowań i oczekiwań. Liczymy na kolejne niezapomniane podróże, a co za tym idzie - dalszą współpracę :) :) :)
Alfan Alfan Yusnuargiyanto:
The best tour travel consultant that i ever know and meet. Makebreak will make your trip in Indonesia unforgettable. They know how to do it with budget traveling, also know which a good+cheap accommodation. We are Blessing Transport Service-transport to Bromo and Ijen had collaborated-partnership with them. They have experience with this trip (Yogyakarta-Bromo-Ijen-Bali-Lombok). If you have plan to making trip on those place, just drop your text and discuss with them. Makebreak will show and arrange it for you.
Karolina Kopczyńska:
Super przygotowany plan wyjazdu do Tajlandii, dostosowany do tego, co chcieliśmy zobaczyć. Plan pomógł nam uniknąć zaskoczeń podczas podróży, sami nie przygotowalibyśmy go sobie tak dobrze. Warto zainwestować w przygotowanie oferty przez Make Break i tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze na wyjazd w wymarzone miejsce. Wyjazd samodzielny do Tajlandii okazał się zdecydowanie tańszy w porównaniu z ofertami biur podróży. Polecam!
Katarzyna Maliszewska:
Super plan na wyjazd na Kubę - wszystkie wybrane przez Make Break casy były godne polecenia, plan dostosowany do indywidualnych potrzeb, dużo praktycznych wskazówek. Zdecydowane ułatwienie i nieoceniona pomoc w organizacji zagranicznych dalekich podróży. Polecam Kasia