fbpx

Opinie

Dodaj komentarz

Łukasz Woźny:
MakeBreak przygotowali nam wyjazd do Indonezji: Bali, Gili i Lombok. Znalezienie promocyjnych biletów, lokalnych wycieczek i kierowców, aż po wsparcie online na miejscu ... pełen profesjonalizm. Sporo zaoszczędzonego czasu przy organizacji i dobrze zaplanowane zwiedzanie. Świetny wyjazd i wypoczynek. Polecamy gorąco MakeBreak :)
Joanna Antosiewicz:
Dzięki Make Break to były super wakacje w Japonii, niezapomniane chwile, świetna organizacja wyjazdu, spędziliśmy razem rewelacyjnie czas, gorąco polecam!!!!! Japonia dla każdego, warto realizować marzenia :)
Agnieszka Wójcicka:
Polecam. Korzystałam z usług Make Break przy zakupie biletów do USA, kompleksowa solidna pomoc do późnych godzin nocnych ;) Ślicznie dziekuje. Podróż była wspaniała 😍
Iwona Kądziela:
Kolejny i nieostatni mój wyjazd z Make Break I Podróże na miarę marzeń. Zobaczyłam, poczułam w pełni zwiedzony kraj dzięki zaangażowaniu właścicielki, która nie odpuszcza, pyta i szuka najlepszych możliwości dla swoich klientów. Pełen profesjonalizm w organizacji podróży w każdym calu, zero kompromisów:)Plan był mocno napięty,ale było warto go zrealizować krok po kroku bez marudzenia:) Polecam, było extra być tam z Wami:)
Izabela Boruń:
Wspólnie zwiedziliśmy Rzym :) Profesjonalne podejście do klienta począwszy od samego planowania podróży - wycieczka rozpisana od A do Z, indywidualnie pod naszą grupę, w której prym wiódł niespełna czterolatek ;) jesteśmy bardzo zadowoleni, bo poznaliśmy "prawdziwy" Rzym, a nie ten przedstawiany na idealnych zdjęciach w katalogach biur podróży. Polecamy z całego serca!
Daniel Czajkowski:
Rzym urzekł mnie jak mało które miasto... Niezwykłe miasto! Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę :) Organizacja podróży na najwyższym poziomie. Dziękuję.
Michał Mosto:
Profesjonalizm w każdym calu! Świetnie przygotowany wyjazd do Rzymu dla średniej grupy (z dziećmi!). Niezależność i elastyczność jakiej nie dostaniemy korzystając z oferty biura turystycznego. Przez cały wyjazd czuliśmy, że Elwira się o nas troszczy - stały kontakt, szybka reakcja i pomoc w razie potrzeby (5 godzin opóźnienia lotu). Zdecydowanie polecam :)))
Joanna Chmiel:
Kolejny raz skorzystaliśmy z pomocy Make Break przy przygotowaniu wyjazdu i nie zawiedliśmy się :) Tym razem kierunkiem wyprawy były Filipiny. Serdeczne podziękowania dla Elwiry za opracowania nam planu wycieczki. Jak zwykle wszystko było "dopięte na ostatni guzik" :) Polecamy wszystkim współpracę z Make Break! my za 2 miesiące lecimy do Peru i Boliwii - oczywiście z Make Break :))))
Kamila i Sebastian Kowalik:
MAKE BREAK przygotowało nam ekstra plan na wyjazd po USA. Wszystko było dopasowane do naszych oczekiwań, wobec takiego wyjazdu. Spędziliśmy 3 tygodnie w wybranych miastach zachodniej części Stanów i parkach narodowych. Wreszcie nasze wakacje były dokładnie takie jakie chcieliśmy! Serdecznie dziękujemy za pomoc i już zaczynamy planować wyjazd z Wami do Nowej Zelandii :)
Joanna Chmiel:
Asia, Basia i Arek: po raz pierwszy skorzystaliśmy z pomocy MAKE BREAK przy organizacji wyjazdu i był to strzał w „10” :))) Pani Elwira przygotowała nam podróż po Borneo, Jawie, Bali, Komodo i Flores :) były to niezapomniane 3,5 tyg., podczas których wszystko było rewelacyjnie przygotowane. Z Panią Elwirą byliśmy cały czas w kontakcie i nie tylko ze względu na trzesienia ziemi, które tam wówczas występowały. Bardzo dziękujemy za profesjonalne przygotowanie naszego wyjazdu do przepięknej i różnorodnej Indonezji. Gorąco polecamy współpracę z Panią Elwirą i już myślimy o kolejnym planowaniu wyjazdu oczywiście z MAKE BREAK !!! :)))
Ewelina Klimek:
To już chyba tradycja, że każdy mój wyjazd jest planowany przez Make Break! Tym razem celem była Kuba. Dzięki radom Elwiry, odwiedziłam miejsca nietuzinkowe, które na ogół są pomijane przez turystów. Wyjazd był idealnie dopasowany do moich potrzeb i zainteresowań. Szczerze wszystkim polecam! :)
Agata Krotowska:
Wróciłam z wyjazdu zorganizowanego przez MB i jestem bardzo zadowolona! Po pierwsze, sama nie wpadłabym nawet na pomysł, żeby połączyć wizytę w dwóch krajach na jednym urlopie. Podróżowałam sama i dzięki MB wszystko było jak bułka z masłem. Każdy transfer, pociągi, autobusy, samolot - wszystko szło bez trudu, bo wszystko miałam ustalone z góry i dokładnie opisane. Wszystkie noclegi też spełniły moje oczekiwania. Gorąco polecam tym, którzy nie mają czasu, ani umiejętności wyszukiwania wakacyjnych destynacji i organizowania wszystkiego.
Mariusz Maliszewski:
Elwira po raz kolejny zrobiła dla mnie make break i przygotowała niezwykłą egzotyczną eskapadę. W zeszłym roku Tajlandia, teraz Malediwy. Polecona przez nią wyspa Dhiffushi głęboko zapadła nam w serce i gdy przenieśliśmy się na inną wyspę do "rajskiego resortu" natychmiast chcieliśmy wracać na Dhiffushi. Elwira dopieściła wszystkie szczegóły naszego pobytu i transferów, na bieżąco kontrolując sytuację. Nie wyobrażam sobie następnego wyjazdu bez Make Break!
Magda Kopacz:
Dzięki Pani Elwirze i Make Break pojechaliśmy w podróż poślubną na Filipiny. Dalej sie zastanawiam, jak Pani Elwirze udało się upchnąć tyle atrakcji w trakcie naszego pobytu i zaplanowac to tak, bysmy samodzielnie w kazdym z miejsc pojawili sie na czas. Co więcej, po raz pierwszy zmieścilismy sie w budzecie wyjazdu, a zobaczylismy, zwiedzilismy i zjedlismy duzo więcej niz zwykle :) Mimo pobytu w odległym kraju czuliśmy się bezpiecznie a MakeBreak czuwało nad nami. Szczerze polecamy i już zastanawiamy się jaki kolejny kierunek wspólnie planowac.
Marek Bartoszek:
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z panią Elwirą. Wszystko przebiegło dokładnie jak zaplanowane co do minuty oprócz tego co sami planowaliśmy...:) Takiej obsługi nie spodziewajcie się w jakimkolwiek biurze turystycznym...podejrzewam ze jakbyśmy się spóźnili na samolot, pani Elwira zadzwoniłaby gdzie trzeba i zaczekaliby na nas... Gorąco polecam!!!
Ewelina Klimek:
Kolejna niezapomniana przygoda z Make Break, tym razem Jordania! Dzięki wspaniałemu przygotowaniu całego planu podróży udało nam się zobaczyć wszystko, co chcieliśmy, za bardzo przystępną cenę. Myślę, że nie muszę bardziej zachęcać, bo zdjęcia mówią same za siebie :)
Justyna Pańczyk:
Bardzo dziękuję za wspaniały wypoczynek. Wspaniała współpraca i profesjonalne przygotowanie planu. Polecam.
Marta i Bartek Chrobak:
Bardzo dziękujemy za zorganizowanie bajkowej podróży poślubnej w Indonezji. Plan podróży pozwolił nam na odwiedzenie wielu ciekawych miejsc jak również błogi relaks :) Udało nam się zobaczyć ten piękny i ciekawy kraj zarówno "od kuchni" jak i z perspektywy katalogów z biur podróży. Przywieźliśmy ze sobą mnóstwo niezapomnianych wspomnień oraz przepięknych zdjęć. Przygotowanie wyjazdu i wszystkie wskazówki były bez zarzutów. Spędziliśmy najpiękniejsze wakacje i szczerze polecamy usługi Make Break!
Monika Grycz:
Bardzo dziekuje za przygotowanie planu zwiedzania Nowego Yorku.Material bardzo szczegolowy a zarazem rzeczowy i konkretny.Super przydatny i niezwykle pomocny przy organizacji samodzielnego wyjazdu.Skorzystalam i na pewno jeszcze nie raz skorzystam :)
Natalia i Karol Miklewicz:
Nie sposób opisać w kilku krótkich zdaniach jak profesjonalnym i fenomenalnym organizatorem planów podróży jest MAKE BRAKE. To pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z ich usług, ale na pewno nie ostatni :) Powierzyliśmy im nie łatwe zadanie przygotowania naszej podróży poślubnej, od której większość z nas oczekuje niezapomnianych wrażeń i wspomnień. Dzięki nim takie właśnie pozostaną w naszej pamięci na długie lata. Plan podróży był pełnym odzwierciedleniem naszych potrzeb a co więcej oczekiwań. Wszystko było dopięte na tak zwany ostatni guzik, nie wymagało od nas żadnej pracy, przez co w pełni mogliśmy korzystać i cieszyć się zapewnionymi atrakcjami. Uważamy, że jest to wspaniała alternatywa dla tych, którzy nie mają czasu bądź chęci spędzać długich godzin w internecie na wyszukiwaniu informacji, a nie koniecznie chcą być uwiązani sztywnym programem z typowego biura turystycznego. Elastyczność to główna zaleta MAKE BRAKE – bo kto z nas jest w stanie przewidzieć, że w tym miejscu będziemy chcieli spędzić tyle samo czasu co w innym. Z nimi nie ma takich obaw, jeśli masz ochotę tak jak my dłużej pobyć na polach ryżowych a krócej w świątyniach to jest to możliwe. Dopełnieniem wszystkich plusów jest właścicielka, która otoczyła nas swoją opieką nie tylko podczas planowania, ale również wykazała się ogromnym zainteresowaniem w trakcie podróży. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że nasz miesiąc miodowy był uszyty na miarę naszych marzeń. Z całego serca jeszcze raz dziękujemy i każdemu polecamy! :) :) :)
Joanna Pająk:
Dziękujemy za zorganizowanie naszej wycieczki. Wszystko było klarowne, ale i elastyczne, że mogliśmy w każdej chwili zmienić plan według uznania o czym nie ma mowy w biurach podróży. Do tego pomoc podczas rezerwowania przez nas biletów oraz w trakcie podróży. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Malgorzata Runowska:
Wyprawa była dla mnie wielkim wyzwaniem . Dzięki profesjonalnej pomocy Make break wszystko wyszło idealnie😀😀
Elżbieta Zalewska:
Zazwyczaj po powrocie z urlopu, kiedy ktoś zadawał pytanie "jacy są tam ludzie" "jak tam się mieszka" "jakie zwyczaje" miałam problem żeby udzielić wiarygodnej i prawdziwej informacji. Standardowa oferta biur podróży przestała być dla mnie atrakcyjna. Po wyjeździe z Make Break mogę powiedzieć - dużo wiem o kraju w którym byłam, poznałam ludzi z którymi wspólnie jadaliśmy narodowe potrawy, czułam się bezpiecznie bo w każdej chwili mogłam liczyć na wsparcie. Dodam jeszcze, że nasza podróż nie należała do najłatwiejszych Dubaj - Jawa - Bali - Gili Trawangan - Komodo z dziećmi :-). To nie koniec mojej przygody z Make Break - Dziękujemy za wspaniały urlop
Janina Grączewska:
Janina I Edyta : To była nasza podróż życia - na antypody - kobiety z dzieckiem do Australii i Nowej Zelandii. I była to najpiękniejsza i najwspanialsza podroż i w dużej mierze dzięki Make Break. Nie miałyśmy konkretnego planu jak to zrealizować, zwłaszcza w Nowej Zelandii, żeby jak najwięcej zwiedzić i trafić do najciekawszych miejsc, przy określonych możliwościach finansowych i czasowych. Bez Make Break byłoby to bardzo trudne i nierealne. Hotele uwzględniały potrzeby dziecka, miejsca noclegów były dopasowane tak, by w zaplanowanej trasie zobaczyć jak najwięcej i dotrzeć do najciekawszych miejsc. Z żadnym biurem podróży nie byłoby to możliwe. Ponadto, największym atutem w tej współpracy było to, ze w trakcie podróży otrzymywałyśmy zapytania w trosce o jakość naszej podróży , zatem czułyśmy się zupełnie bezpieczne i spokojne. Naszym zdaniem , jest to bardzo dobre rozwiązanie indywidualnej podróży z Make Break , które „stało na straży” naszej pięknej podróży na antypody.
Ewelina Klimek:
To już trzeci raz gdy skorzystałam z usług MAKE BREAK i trzeci raz stwierdzam, że nie mogłam trafić lepiej! W 2 tygodnie udało mi się odwiedzić 2 państwa - Tajlandię i Kambodżę. Ta podróż różniła się od poprzednich, gdyż wybrałam się w nią SAMA!!! Wywoływało to wielkie zdziwienie zarówno wśród innych turystów jak i miejscowych. Na każdym kroku słyszałam jedno pytanie: Nie bałaś się jechać tak daleko sama??? Nie bałam się! A wiecie dlaczego? Byłam świetnie przygotowana i miałam wszystko dokładnie zorganizowane przez MAKE BREAK! Dzięki MAKE BREAK podróżowanie jest dziecinne proste, a każdy wyjazd jest spełnieniem moich najskrytszych marzeń! Gorąco polecam!!! :)
Mariusz Maliszewski:
Zrezygnowaliśmy z "wegetowania " w tzw dobrym hotelu przez 2 tygodnie i pierwszy raz wybraliśmy się na egzotyczne wakacje w formie wyprawy do Tajlandii i Kambodży. Na szczęście do organizacji wyjazdu włączyła się Make Break. Z uwagi na brak doświadczenia podróżniczego i fakt, że w ekipie była 3 dzieci byliśmy bardzo wymagającym i kapryśnym klientem. Mimo to, dzięki pełnemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu powstał ambitny plan podróży. Program został zaopatrzony również w "Mini przewodnik" opisujący najważniejsze atrakcje miejsce, które wybraliśmy do odwiedzenia. Myślę, że samodzielnie ciężko byłoby mi go stworzyć, a na pewno zajęłoby niewyobrażalną ilość czasu. Równie ważny dla nas był fakt, że w trakcie podróży mogliśmy liczyć na wirtualną opiekę i pomoc Pani Elwiry w modyfikowaniu programu w związku z niesprzyjającymi okolicznościami przyrody. Serdecznie polecam. Pieniądze zainwestowane w Make Break w trakcie podróży zwrócą się wielokrotnie. Przy kolejnym wyjeździe wiem , gdzie zwrócę się po pomoc :)
Sylwia Grzegorczyk:
Serdecznie polecam, perfekcja i profesjonalizm 😀
Ewelina Klimek:
Serdeczne podziękowania dla MAKE BREAK za zorganizowanie najwspanialszych wakacji w życiu!!! Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie, cenne wskazówki i dopasowanie programu wyjazdu do naszych zainteresowań i oczekiwań. Liczymy na kolejne niezapomniane podróże, a co za tym idzie - dalszą współpracę :) :) :)
Alfan Alfan Yusnuargiyanto:
The best tour travel consultant that i ever know and meet. Makebreak will make your trip in Indonesia unforgettable. They know how to do it with budget traveling, also know which a good+cheap accommodation. We are Blessing Transport Service-transport to Bromo and Ijen had collaborated-partnership with them. They have experience with this trip (Yogyakarta-Bromo-Ijen-Bali-Lombok). If you have plan to making trip on those place, just drop your text and discuss with them. Makebreak will show and arrange it for you.
Karolina Kopczyńska:
Super przygotowany plan wyjazdu do Tajlandii, dostosowany do tego, co chcieliśmy zobaczyć. Plan pomógł nam uniknąć zaskoczeń podczas podróży, sami nie przygotowalibyśmy go sobie tak dobrze. Warto zainwestować w przygotowanie oferty przez Make Break i tym samym zaoszczędzić czas i pieniądze na wyjazd w wymarzone miejsce. Wyjazd samodzielny do Tajlandii okazał się zdecydowanie tańszy w porównaniu z ofertami biur podróży. Polecam!